Koşturmacalı şehir hayatında zamandan tasarruf etmek isteyenler ya da İstanbul dışında yaşayan bireyler için sunduğum online danışmanlık hizmetidir.

Önceliğim sizleri tanıyarak alışkanlıklarınızı ve belki de sizlerin bile farkında olmadığınız yemekle ilişkilendirdiğiniz yaklaşımları saptamaktır. Sizlere ileteceğim anamnez formu ve gerçekleştireceğimiz ön görüşme ile gereken bilgileri edinmiş olmaktayım.

SAĞLIK BESLENME ve FİT ALIŞKANLIKLAR YARATIM PAKETİ

Beslenme ilkelerini öğrenme, kendi programını oluşturabilme yeteneği kazanımı, benim gibi sabah 5:00’da ful enerji ile güne nasıl başlayacağınızı sizlere aktarmayı hedeflediğim multidisipliner sistemdir. Besinlerin şifası, bizlerin enerjisini oluşturur. Yoga eğitimlerimden gelen anlayış yeteneği, esnek beslenme metotlarım ile birleşince mutlu yerken, mutlu bir bedene sahip olabileceğinizi deneyimleyeceksiniz. 

Beslenmeyi öğrenmek, besinlerle doğal bir denge kurmak isteyen bireyler için harika bir danışmanlık şeklidir.

Senelerce çeşitli beslenme şekilleri, kısıtlayıcı rejimler deneyip bir türlü mental ve fiziksel olarak ideal beslenme şeklini oturtamamış bireylerin besinlere yaklaşımını iyileştirme ve/ ve ya beslenmeyi temelden öğrenmeyi hedefliyoruz. Bu danışmanlık sisteminde arzu eden danışanlarım ile beslenme programı olmadan eğitim şeklinde de çalışıyorum. Kimi danışan bir rehber liste arzu eder, kimi danışan listesiz hareket etmek ister!

Birlikte programlarınızı oluştururken, bilimsel makalelerin yardımı ile doğru bilgiyi yorumlayacağız. Haftada 1 seans Whatsapp/ Facetime/ Zoom gibi platformlar üzerinden ortalama 30 dakikalık (kıymetli vaktinizi en verimli şekilde geçireceğiz!) online görüşme şeklinde beslenme eğitiminizi gerçekleştireceğiz. Eğitimin içeriğini sizin ihtiyaç ve hedefinize yönelik oluşturmaktayım. Merak etmeyin; hafta içi whatsapptan günlük İsra dozunuzu alacaksınız! 🙂

KİMLER YARARLANABİLİR ?

-Kilo kontrolü yapmak isteyenler.

-Hamileler.

-Emzikliler.

-Kronik ya da otoimmun hastalığı olanlar. (Doktorunuzun önerdiği tedaviye ek medikal beslenme tedavisi üzerinden ilerleyeceğiz.)

-Yeme bozukluğu tanılı bireyler. (Yeme bozukluğu yaşayan bireylerin çalıştıkları uzman psikologdan bu danışmanlık için onay almış olmaları gerekmektedir.)

4 adet 20 dakikalık online görüşme, 4 adet beslenme programı, hafta içi Whatsapp desteği

Danışanın ihtiyacı ve tercihine göre tartılmadan, yazılı liste hazırlamadan ilerlenebilir. Çalışma metotları danışana göre değişecektir.

4 HAFTA 4000 TL 

 

 

 

DENEYİMLEME PAKETİ

İsra Tan ile beslenme danışmanlığını dair fikrinizin oluşması için demo programdır.

1 adet 7 günlük program oluşturulur.

10 dakikalık ön görüşme yapılır.

Whatsapp üzerinden beslenme konularına dair destek verilir. (Hafta içi 10:00-17:00)

7 GÜNLÜK PROGRAM 1500 TL 

ÖN GÖRÜŞME MODELİ

Beslenme programı tasarlatmak, uzun soluklu danışmanlık almak istemeyenler için oluşturulmuş modeldir. Bireysel beslenme ve egzersize dair sorularınızı sorabileceğiniz sesli görüşme.

15 dakikalık sesli görüşme modeli.

Ön görüşme öncesi doldurmanız gereken form mail adresinize iletilir.

15 DAKİKALIK ÖN GÖRÜŞME 1000 TL