Eğer kronik bir hastalık (diyabet. tiroid, insülin direnci, tansiyon vb) varsa, genel ruh hali yorgun ve bitkin ise programa başlamadan önce kan tahlili yaptırmalısınız.

Öncelikle açlık kan şekeri, TSH değerleri, vitamin ve mineral parametreleri elimizde olmalı.

Yukarıdaki semptomlar gözlemlenmiyorsa kan tahlili gerekmemektedir. Ancak gene sağlık takibi için senede 2 kere kan değerlerimize baktırmalıyız.

Oldukça yoğun geçen şehir hayatında yeterli zaman bulamayanlar ya da benimle aynı şehirde yaşamayan bireylerin, email/ WhatsApp ve FaceTime aracılığı ile beslenme danışmanlığı alarak hedef kilolarına ulaştıkları danışmanlık sistemi. Yani bir telefon uzağındaki diyetisyen hizmeti!

Yüz yüze beslenme danışmanlığında en önemli fark detaylı vücut analizinizi alabildiğimiz ölçüm cihazları kullanıyor olmamız. Böylelikle yağ- kas oranı, iç yağlanma seviyesi, vücuttaki yağ ve kasın dağılımı gibi bilgilere erişimimiz olabiliyor. Ayrıca yüz yüze daha enerjik ve samimi bir iletişim gerçekleştirebiliyoruz.

Eğer üye olduğunuz bir spor salonu var ise program başlangıcımızda ve 1 ay bitişinde detaylı ölçüm istiyorum.

Haftalık tartı ölçümleri ise ev tartısı ve bel çevresi mezura ölçümü ile gerçekleşiyor.

Birlikte yola çıktığımızda ilk amacımız sağlıklı beslenmeyi öğrenerek bunu hayat stili haline getirmek!

Amacımız mutlulukla beslenmek, aracımız ise kaybedilecek kilolar! Bu yüzden sağlığı tehdit etmeyecek rakamları zamana yayarak, acele etmeden veriyoruz.

Sağlıklı Beslenerek Amacınıza Ulaşmak İstiyorsanız

bana ulaşın